NOT.

NOT:

SEYDA DİYOR Kİ: ÇOK YOĞUN OLDUĞUMDAN TELEFONLA GÖRÜŞMEYE FIRSATIM OLMUYOR. BU KONUDA HEPİNİZDEN MUSAMAHA BEKLİYORUM. YORUM GÖNDEREN DUA EDEN HERKESTEN ALLAHU TEALA EBEDİYYEN RAZI OLSUN. AYRICA; ŞİMDİKİ VE İLERİDE ÇIKARACAĞIM BÜTÜN DERSLERİMİ DİNLEYİP YANIMDA BAŞARIYLA İMTİHAN VERENLERE İCAZET VERECEĞİM.

HERKESTEN DUA BEKLİYORUM

VESSELAM…

Check Also

67.drs (فواعل و جمع الجمع)

   

5 comments

  1. Seyda Hocam, Allah sizden razı olsun….Müsaadenizle, hakikaten çok hayırlı bir iş yaptığınızı söylemeliyim…Bendeniz daha önce Molla Cami’nin yaklaşık üçte ikisi de dahil olmak üzere biraz okudum amma aradan çok zaman geçti…Bir çok noktayı unutmuştum…Şimdi sizi tekrar büyük bir istekle şevkle dinliyorum…Böyle bir fırsatı bu devirde bulmak çok zor…Hakikaten Allah razı olsun…Inşallah Molla Cami’yi de sizden dinlemek imkanını bulurum…Molla Cami derslerini bulamadım, herhalde henüz bu derslere başlamadınız…dört gözle bekliyorum…inşallah yakın bir zamanda gerçekleşir…Hürmet ve selamlar…

    Ibrahim

  2. hocam allah sizden razuo olsun böyle bir imkanı sunduğunuz için ama suyuti ile molla cami bide şerhul kıtırrıda ekleseniz müthiş olur..

  3. Çok istifade ediyoruz allah razi olsun

  4. Muhammed İsa

    Allah yapmış olduğunuz hizmetten dolayı sizden razı olsun.İki cihanda alemlere sultan olarak gönderilene komşu eylesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir